10 Aralık 2014


Bugün ay aslan burcunda hareket edecek. Ay aslan burcundayken kendimizi canlı, enerjik, keyifli ve güçlü hissederiz. İsteklerimizi yerine getirmek ve amaçlarımıza ulaşmak konusunda motivasyonumuz artar. Eğlenmek, çocuklarımızla zaman geçirmek ve kendimizi ifade etmek için uygun etkiler oluşur. Özellikle aşk veya aşkla ilgili konulara enerjiler akmaya başlar. Beğenilmek ve ilgi görme arzularımız bugünlerde yükselecektir.


Bugün;


Öğlene doğru ay ile marsın karşıt açısı oluşacak. Bu etki gerilimlere, tartışmalara ve sinirliliğe yol açabilir. Sabah saatlerinde biraz spor veya hareket etmek olumsuz enerjilerden daha az etkilenmenize yardım edebilir.


Akşama doğru bu açı etkisini kaybedecek ve daha keyifli ve iyimser hissedebileceğiniz.


Günün niyeti: Sabahleyin odaklanarak 7 kere okuyun


” Enerjimi doğru, etkili ve kendim için en faydalı şekilde kullanmayı seçiyorum.”


Renk; Sabah saatlerinde açık mavi rengi tercih etmenizi öneririm. Bu renkle meditasyon yapmanız çok faydalı olacaktır. Giysi olarak bugün altın rengi bir aksesuvar şans verebilir.


Doğal taş: Çalışmamıza uygun olarak bugün sarı topaz veya yakut taşı kullanmanızı öneririm.


Esma: Ya Aziz


Günün melek niyeti: Sevgili meleklerim lütfen yaşam enerjimi yükseltin ve enerjimi en olumlu konularda, en faydalı şekillerde kullanmam için beni destekleyin.Teşekkür ederim.


Günün Enerji Önerisi: Bugün biliyorsanız psişik cazibe aktivasyonunuzla çalışmanızın çok faydası olacaktır. Bilmiyorsanız aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.


http://reikiturk.com/market/index.php?route=product/product&path=69&product_id=84


Sevgiyle kalın


Berna Özcan Demir


Alıntıdır

0 yorum:

Yorum Gönder

Etiketler

acı affetme Affetmek aile akıl Alglamada Anlatm Aramak ARINMA Aroma Astroloji Astrolojik Aynalar Bahar başkaları Bayram beden Beden dili Bedensiz BEREKET beyin Beyinde Beyni Beynin Beyniniz bilgi bilim bilimsel bilinci Bilincine bilinçaltı Bilmek birey Bitkisel bolluk BOLUK Burak cümle çekim dalga damla Davet Deerlerimizin degerli Deniz Depresyonun DERSLER Detoks Dikkat Dilek Disgrafi Disleksi düşünce Egoist egzersiz EGZERSZ ekmek eleştiri. öfke emsimizi enerji Enerjilerinin Epifiz Eruhunuzu evlilik evren fayda FAYDALANMAK FAYDALARI Felsefe fizik fiziksel Fregoli frekans garip GCJoseph Gcyle geçmiş Gelecek geliim gerçek GERDE gerilim Gidecek Gizemli gizli güven güzel harika Hasta hastalık Hastalklar Hayal Hayallerinizin hayat Hayata HAYIRLI Hikaye Hiperaktivite Hipnozu hissederim Holografik Hologram Hoşgörü hoşgörüsüzlük huzur huzurlu Illuminati ilâc ileti İletişim inanç insan insanlar Kabala Kadim kaos Karanlk kavga kelime Kelimeler Klasik korku Korkular KORUMA Korunma Kristaller kuantum Kuantum Fiziği kurallar Kyamet liste LKLERMZ madde Makbul MEKTUP Melek Merak Mevlana Mevlanann Mezar Mftolunun Moloküler mucize Mucizeleri MUTSUZ NAMASTE Nazar Nefret neşe Niyet ODAKLANMA Okuma Okyanus olacaksn olumlama olumlamas olumlu olumsuz para paralel Paranormal Patolojik Peeling Peinden pozitif POZTF Pratik PRATK PROGRAMLAMA Psikoloji psikolojik Quantum Düşünce Rahat RAHATSIZLIIMIZ refah Reformist Romantik ruh Ruhsal sağlık Sanat seniz sevgi sıkıntı sistem Sonsuz sorumsuzluk sorun sorunlar Stres Sufizm suyun şifa şükretme tabiat tedavi Tehlikeli teori Terapi tesadüf toplum Uymasn üzüntü zaman Zarar zeka zellikleri zenginlik zerine zihinsel