6 Aralık 2014

Bugün de ay ikizler burcunda hareket edecek. Zihinsel olarak aktif olacağımız ve bir çok konuyu aynı anda düşünebileceğimiz bir gündeyiz. Yeni bilgiler edinebilir veya bizim için önemli olacak şeyleri öğrenebiliriz. Ayrıca insanlarla iletişime geçmek için de bugün uygun etkiler olacaktır.


Bugün öğlen 12:25 de ikizler burcunda dolunay olacak. Bu dolunayda ay uranüsle olumlu açı içinde olacak ve venüs ile de jüpiterin olumlu açısının etkisi devam ediyor. Ayrıca dolunay sonrası ayın ilk açısı jüpiter ile olacak. Bu açılar haberleşme, iletişim, seyahat, yeni şeyler öğrenme, yayıncılık, tanıtım gibi konularda başarılar verebilir. Kişisel olarak zihinsel anlamda gelişme, zenginleşme ve büyüme fırsatları yakalayabilirsiniz. Ayrıca hayatınıza yenilikler getirmek için de bu enerjiyi değerlendirebilirsiniz.


Bugün merkür ile uranüsün üçgen açısı yeni projeler üretmek ve zihnimizi çok verimli bir şekilde kullanmanız için olumlu destekler verecektir.


Öğlen saatlerinde ay ile merkürün karşıt açısı iletişimlerde gerilimler verebilir ancak bu etkiler altında zihinsel olarak bizi uyaracak, olaylara farklı açılardan bakmamızı tabiri caizse zihnimizi kışkırtacak şekilde de etkileri olacaktır.


Bugün dolunay için bir çalışma vereceğim. Mümkünse dolunay saatinde aşağıdaki niyeti okuyun ( 12:25 de)


Günün niyeti: Sabahleyin odaklanarak 7 kere okuyun


” Hayatıma başarı, şans ve refah getirecek bir zihin yapısına ve enerjiye sahip olmayı seçiyorum “


Renk; Bugün beyaz renklerde giyinmenizi öneririm.


Doğal taş: Çalışmamıza uygun olarak bugün ay taşı kullanmanızı öneririm.


Esma: Ya Musavvir


Günün melek niyeti: Sevgili meleklerim ve Sevgili Başmelek Haniel, lütfen doğanın ritimleri ile uyumlu olmam ve dolunayın enerjisinden en iyi şekilde faydalanmam için beni destekleyin. Teşekkür ederim.


Günün Enerji Önerisi: Bugün eğer biliyorsanız lunar enerji ile çalışmanızı öneririm. Eğer bilmiyorsanız aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.


http://reikiturk.com/market/index.php?route=product/product&filter_name=lunar&product_id=137


Sevgiyle kalın


Berna Özcan Demir


Alıntıdır

0 yorum:

Yorum Gönder

Etiketler

acı affetme Affetmek aile akıl Alglamada Anlatm Aramak ARINMA Aroma Astroloji Astrolojik Aynalar Bahar başkaları Bayram beden Beden dili Bedensiz BEREKET beyin Beyinde Beyni Beynin Beyniniz bilgi bilim bilimsel bilinci Bilincine bilinçaltı Bilmek birey Bitkisel bolluk BOLUK Burak cümle çekim dalga damla Davet Deerlerimizin degerli Deniz Depresyonun DERSLER Detoks Dikkat Dilek Disgrafi Disleksi düşünce Egoist egzersiz EGZERSZ ekmek eleştiri. öfke emsimizi enerji Enerjilerinin Epifiz Eruhunuzu evlilik evren fayda FAYDALANMAK FAYDALARI Felsefe fizik fiziksel Fregoli frekans garip GCJoseph Gcyle geçmiş Gelecek geliim gerçek GERDE gerilim Gidecek Gizemli gizli güven güzel harika Hasta hastalık Hastalklar Hayal Hayallerinizin hayat Hayata HAYIRLI Hikaye Hiperaktivite Hipnozu hissederim Holografik Hologram Hoşgörü hoşgörüsüzlük huzur huzurlu Illuminati ilâc ileti İletişim inanç insan insanlar Kabala Kadim kaos Karanlk kavga kelime Kelimeler Klasik korku Korkular KORUMA Korunma Kristaller kuantum Kuantum Fiziği kurallar Kyamet liste LKLERMZ madde Makbul MEKTUP Melek Merak Mevlana Mevlanann Mezar Mftolunun Moloküler mucize Mucizeleri MUTSUZ NAMASTE Nazar Nefret neşe Niyet ODAKLANMA Okuma Okyanus olacaksn olumlama olumlamas olumlu olumsuz para paralel Paranormal Patolojik Peeling Peinden pozitif POZTF Pratik PRATK PROGRAMLAMA Psikoloji psikolojik Quantum Düşünce Rahat RAHATSIZLIIMIZ refah Reformist Romantik ruh Ruhsal sağlık Sanat seniz sevgi sıkıntı sistem Sonsuz sorumsuzluk sorun sorunlar Stres Sufizm suyun şifa şükretme tabiat tedavi Tehlikeli teori Terapi tesadüf toplum Uymasn üzüntü zaman Zarar zeka zellikleri zenginlik zerine zihinsel