Bilateral Müzik ve Bio-Frekans

Bio-Frekans ürünlerinde de adı sıkça geçen Bilateral Müzikler konusunda genel bir bilgilendirme yayınlamak istedik.


Öncelikle biraz teknolojisinden bahsedelim: bilateral_müzik


Bilateral müzikler ve sesler, sesin belirli ritim ile sol ve sağ kulak arasında hareket etmesi metodu ile kaydedilir. Bu yöntem gözün sağ sol hareketinde olduğu gibi hipnoz edici etki yaratmaktadır. Bu metot ile kaydedilmiş sesleri stereo kulaklık ile dinlenebilmektedir. Bu amaçla çok özel kullaklık kullanmanıza gerek yoktur. Ancak geniş frekans cevabı olan orta kalite bir kullaklık kullanmanızı öneririz.


Bilinç üzerinde oluşturduğu meditasyon etkisi ile bilateral müzik ve sesler bilinç bariyerinin aşılmasına yardımcı olur ve tekinlerin algılanabilmesine izin verir. Bu terapik etkisi ile bize içsel patikalarımızı tespit etmemizde yardımcı olurken, stres azaltma, odaklanma, yenilenme, hızlı öğrenme, enerjik yaşama, başarıyı çekme gibi yetenekler kazandırır.


Bilateral müzik içeren Bio-Frekans telkinlerini dinlerken odaklandığınız olumsuz düşünce kalıplarınız, günden güne üstesinden gelinebilir, sizin için çözülebilir nesneler haline gelecektir. Bilateral müzikler olumlu yöndeki değişiminiz önünde bilincinizin oluşturduğu direncin kırılmasını sağlayacaktır.


Örnek Bilateral müzik kaydını aşağıda dinleyebilirsiniz. Etkiyi algılayabilmek için kullaklık ile dinlemelisiniz.


kaynak

0 yorum:

Yorum Gönder

Etiketler

acı affetme Affetmek aile akıl Alglamada Anlatm Aramak ARINMA Aroma Astroloji Astrolojik Aynalar Bahar başkaları Bayram beden Beden dili Bedensiz BEREKET beyin Beyinde Beyni Beynin Beyniniz bilgi bilim bilimsel bilinci Bilincine bilinçaltı Bilmek birey Bitkisel bolluk BOLUK Burak cümle çekim dalga damla Davet Deerlerimizin degerli Deniz Depresyonun DERSLER Detoks Dikkat Dilek Disgrafi Disleksi düşünce Egoist egzersiz EGZERSZ ekmek eleştiri. öfke emsimizi enerji Enerjilerinin Epifiz Eruhunuzu evlilik evren fayda FAYDALANMAK FAYDALARI Felsefe fizik fiziksel Fregoli frekans garip GCJoseph Gcyle geçmiş Gelecek geliim gerçek GERDE gerilim Gidecek Gizemli gizli güven güzel harika Hasta hastalık Hastalklar Hayal Hayallerinizin hayat Hayata HAYIRLI Hikaye Hiperaktivite Hipnozu hissederim Holografik Hologram Hoşgörü hoşgörüsüzlük huzur huzurlu Illuminati ilâc ileti İletişim inanç insan insanlar Kabala Kadim kaos Karanlk kavga kelime Kelimeler Klasik korku Korkular KORUMA Korunma Kristaller kuantum Kuantum Fiziği kurallar Kyamet liste LKLERMZ madde Makbul MEKTUP Melek Merak Mevlana Mevlanann Mezar Mftolunun Moloküler mucize Mucizeleri MUTSUZ NAMASTE Nazar Nefret neşe Niyet ODAKLANMA Okuma Okyanus olacaksn olumlama olumlamas olumlu olumsuz para paralel Paranormal Patolojik Peeling Peinden pozitif POZTF Pratik PRATK PROGRAMLAMA Psikoloji psikolojik Quantum Düşünce Rahat RAHATSIZLIIMIZ refah Reformist Romantik ruh Ruhsal sağlık Sanat seniz sevgi sıkıntı sistem Sonsuz sorumsuzluk sorun sorunlar Stres Sufizm suyun şifa şükretme tabiat tedavi Tehlikeli teori Terapi tesadüf toplum Uymasn üzüntü zaman Zarar zeka zellikleri zenginlik zerine zihinsel