8 Aralık 2014

Bugün ay yengeç burcunda hareket edecek. Ay yengeç burcundayken duygusal olarak daha hassas ve alıngan olabiliriz. Duygusal durumumunuzda gel gitler ve değişkenlikler olabilir. Beslenme, sahiplenme, koruma ve güvenlik ihtiyaçlarımız artar. Sezgilerin ve empati yeteneğinin de yüksek olduğu günlerdir ayın yengeç burcunda olduğu günler.


Bugün;


Sabah saatlerinde ay ile neptünün olumlu açısı ruhsal konularda olumlu etkiler verecektir. Ayrıca merhamet, sevecenlik ve fedakarlık duygularımızda da sabah saatlerinde artış olabilir.


Öğlen saatlerinde ayın uranüs ile kara ve plüton ile karşıt açıları olarak. Bu açılar gerilimlere, tartışmalara, ani sorunlara ve beklenmedik olumsuzluklara yol açabilir. Akşam saatlerinde de bu gergin etkiler devam edeceği için öğlenden sonra her türlü tartışmadan kaçınmanızı ve sorunlara sakin yaklaşmanızı öneririm.


Bugün güneş ile merkürün kavuşumu iletişimlere hareket verebilir. Sabah saatlerinde her türlü iletişim daha verimli olacaktır.


Bugün öğlen başlayan sert açıların etkisinden korunmak için bir çalışma vereceğim.


Günün niyeti: Sabahleyin odaklanarak 7 kere okuyun


” Sakin, huzurlu, güvende ve keyifli bir gün geçirmeyi seçiyorum “


Renk; Bugün lacivert renkte giyinmenizi veya bu renk ile meditasyon yapmanızı öneririm.


Doğal taş: Çalışmamıza uygun olarak bugün lapis lazuli taşı kullanmanızı öneririm.


Esma: Ya Halim


Günün melek niyeti: Sevgili meleklerim ve Sevgili Başmelek Şamuel, lütfen bugün sakin, huzurlu, insanlarla uyum içinde ve rahat bir gün geçirmem için beni destekleyin. Teşekkür ederim.


Günün Enerji Önerisi: Bugün eğer biliyorsanız iyi şeyler mıknatısı aktivasyonu ile çalışmanızı öneririm. Eğer bilmiyorsanız aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.


http://reikiturk.com/market/index.php?route=product/product&product_id=140


Sevgiyle kalın


Berna Özcan Demir


Alıntıdır

0 yorum:

Yorum Gönder

Etiketler

acı affetme Affetmek aile akıl Alglamada Anlatm Aramak ARINMA Aroma Astroloji Astrolojik Aynalar Bahar başkaları Bayram beden Beden dili Bedensiz BEREKET beyin Beyinde Beyni Beynin Beyniniz bilgi bilim bilimsel bilinci Bilincine bilinçaltı Bilmek birey Bitkisel bolluk BOLUK Burak cümle çekim dalga damla Davet Deerlerimizin degerli Deniz Depresyonun DERSLER Detoks Dikkat Dilek Disgrafi Disleksi düşünce Egoist egzersiz EGZERSZ ekmek eleştiri. öfke emsimizi enerji Enerjilerinin Epifiz Eruhunuzu evlilik evren fayda FAYDALANMAK FAYDALARI Felsefe fizik fiziksel Fregoli frekans garip GCJoseph Gcyle geçmiş Gelecek geliim gerçek GERDE gerilim Gidecek Gizemli gizli güven güzel harika Hasta hastalık Hastalklar Hayal Hayallerinizin hayat Hayata HAYIRLI Hikaye Hiperaktivite Hipnozu hissederim Holografik Hologram Hoşgörü hoşgörüsüzlük huzur huzurlu Illuminati ilâc ileti İletişim inanç insan insanlar Kabala Kadim kaos Karanlk kavga kelime Kelimeler Klasik korku Korkular KORUMA Korunma Kristaller kuantum Kuantum Fiziği kurallar Kyamet liste LKLERMZ madde Makbul MEKTUP Melek Merak Mevlana Mevlanann Mezar Mftolunun Moloküler mucize Mucizeleri MUTSUZ NAMASTE Nazar Nefret neşe Niyet ODAKLANMA Okuma Okyanus olacaksn olumlama olumlamas olumlu olumsuz para paralel Paranormal Patolojik Peeling Peinden pozitif POZTF Pratik PRATK PROGRAMLAMA Psikoloji psikolojik Quantum Düşünce Rahat RAHATSIZLIIMIZ refah Reformist Romantik ruh Ruhsal sağlık Sanat seniz sevgi sıkıntı sistem Sonsuz sorumsuzluk sorun sorunlar Stres Sufizm suyun şifa şükretme tabiat tedavi Tehlikeli teori Terapi tesadüf toplum Uymasn üzüntü zaman Zarar zeka zellikleri zenginlik zerine zihinsel