9 Aralık 2014

Bugün de ay yengeç burcunda hareket edecek. Ay yengeç burcundayken duygularımızla bağlarımız güçlenir ve kendi içimize dönme eğilimimiz artar. Özellikle güvenlik ihtiyacımızın ön plana çıktığı bu günlerde duygusal olarak beslenmek ve korunmak isteriz. Aynı şekilde ailemizi ve sevdiklerimizi de korunma motivasyonumuz artar. Ayın yengeç burcunda olduğu günler evimizin, ailemizin ve iç dünyamızın önemli olduğu günlerdir.


Bugün;


Bütün gün boyunca ayın temel bir açısı olmayacak ancak gece ayın satürn ile açısı olacağı için ay boşlukta da olmayacak. Bu nedenle bugün ayın yengeç burcundaki etkilerini temel alarak bir çalışma hazırladım.


Günün niyeti: Sabahleyin odaklanarak 7 kere okuyun


” Ailemle ve sevdiklerimde uyumlu, barış içinde ve sevi dolu ilişkiler kurmaya niyet ediyorum. “


Renk; Bugün beyaz renkte giyinmenizi veya bu renk ile meditasyon yapmanızı öneririm.


Doğal taş: Çalışmamıza uygun olarak bugün inci taşı kullanmanızı öneririm.


Esma: Ya Vasi


Günün melek niyeti: Sevgili meleklerim lütfen ailemle sıcak, samimi, yakın ve sevgi dolu bir ilişki içinde olmam için beni destekleyin. Teşekkür ederim.


Günün Enerji Önerisi: Bugün eğer biliyorsanız aile karması aktivasyonu ile çalışmanızı öneririm. Eğer bilmiyorsanız aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.


http://reikiturk.com/market/index.php?route=product/product&filter_name=aile&product_id=123


Sevgiyle kalın


Alıntıdır

0 yorum:

Yorum Gönder

Etiketler

acı affetme Affetmek aile akıl Alglamada Anlatm Aramak ARINMA Aroma Astroloji Astrolojik Aynalar Bahar başkaları Bayram beden Beden dili Bedensiz BEREKET beyin Beyinde Beyni Beynin Beyniniz bilgi bilim bilimsel bilinci Bilincine bilinçaltı Bilmek birey Bitkisel bolluk BOLUK Burak cümle çekim dalga damla Davet Deerlerimizin degerli Deniz Depresyonun DERSLER Detoks Dikkat Dilek Disgrafi Disleksi düşünce Egoist egzersiz EGZERSZ ekmek eleştiri. öfke emsimizi enerji Enerjilerinin Epifiz Eruhunuzu evlilik evren fayda FAYDALANMAK FAYDALARI Felsefe fizik fiziksel Fregoli frekans garip GCJoseph Gcyle geçmiş Gelecek geliim gerçek GERDE gerilim Gidecek Gizemli gizli güven güzel harika Hasta hastalık Hastalklar Hayal Hayallerinizin hayat Hayata HAYIRLI Hikaye Hiperaktivite Hipnozu hissederim Holografik Hologram Hoşgörü hoşgörüsüzlük huzur huzurlu Illuminati ilâc ileti İletişim inanç insan insanlar Kabala Kadim kaos Karanlk kavga kelime Kelimeler Klasik korku Korkular KORUMA Korunma Kristaller kuantum Kuantum Fiziği kurallar Kyamet liste LKLERMZ madde Makbul MEKTUP Melek Merak Mevlana Mevlanann Mezar Mftolunun Moloküler mucize Mucizeleri MUTSUZ NAMASTE Nazar Nefret neşe Niyet ODAKLANMA Okuma Okyanus olacaksn olumlama olumlamas olumlu olumsuz para paralel Paranormal Patolojik Peeling Peinden pozitif POZTF Pratik PRATK PROGRAMLAMA Psikoloji psikolojik Quantum Düşünce Rahat RAHATSIZLIIMIZ refah Reformist Romantik ruh Ruhsal sağlık Sanat seniz sevgi sıkıntı sistem Sonsuz sorumsuzluk sorun sorunlar Stres Sufizm suyun şifa şükretme tabiat tedavi Tehlikeli teori Terapi tesadüf toplum Uymasn üzüntü zaman Zarar zeka zellikleri zenginlik zerine zihinsel