5 Aralık 2014

Ay bugün günün ilk yarısında boğa burcunda ilerleyecek. Sabah saatlerinde ayın satürn ile gergin açısı işlerde gecikmelere yol açabilir ancak yine de sağlam ve kalıcı işlere odaklanmak için olumlu etkiler verecek. Öğlen 12:28 de ay ikizler burcuna geçecek. Ayın ikizler burcunda olduğu günler özellikle zihinsel olarak aktif olduğumuz zamanlardır. Ay ikizler burcundayken işinizin tanıtımını yapmak, reklamcılık ve halkla ilişkiler konusunda da olumlu fırsatlar verecektir. Eğer bu konularda çalışıyorsanız bu günü değerlendirebilirsiniz.


Bugün;


Sabah saatlerinde ay ile satürnün olusmuz açısı engelenmelere, gecikmelere ve daralmalara yol açabilir.


08:44 ile 12:28 arasında ay boşlukta olacak, bu sürede yeni girişimlerde bulunmak yerine elinizdeki işleri tamamlamaya odaklanmanızı öneririm.


Öğlenden sonra ay ile mars üçgeni fiziksel enerji, cesaret ve harekete geçme motivasyonu verecektir.


Akşam ise ay ile neptünün kare açısı karar verme zorlukları, şartları tam görememe ve kafa karışıklıklarına yol açabilir. Akşam önemli konularda karar vermenizi önermem.


Bugün ay ile marsın olumlu açısını değerlendirmek ve sabah saatlerindeki olumsuz açıyı nötrlemek için bir çalışma vereceğim.


Günün niyeti: Sabahleyin odaklanarak 7 kere okuyun


” Hayatımdaki herşey olması gereken en mükemmel şekilde, en doğru zamanda ve en iyi ritimde gerçekleşiyor. ”


Renk; Bugün yeşil renkte giyinmek veya bu renkle meditasyon yapmak faydalı olacaktır.


Doğal taş: Çalışmamıza uygun olarak bugün mercan taşı kullanmanızı öneririm.


Esma: Ya Fettah


Günün melek niyeti: Sevgili meleklerim başmelek metatron, lütfen hayatımdaki herşeyin benim ve ilgili herkes için en mükemmel zamanlama ve en iyi ritimde olması için bana destek olun. Teşekkür ederim.


Günün Enerji Önerisi: Bugün de hala jüpiter ile venüsün olumlu açısının etkileri devam ettiği için aşkı çekin çalışmasını size öneririm. Venüs ile jüpiter arasındaki etki bir kaç gün daha süreceği için bu çalışmayı almak için harika bir zamanda olacağız.


http://reikiturk.com/market/index.php?route=product/product&path=69&product_id=101


Alıntıdır

0 yorum:

Yorum Gönder

Etiketler

acı affetme Affetmek aile akıl Alglamada Anlatm Aramak ARINMA Aroma Astroloji Astrolojik Aynalar Bahar başkaları Bayram beden Beden dili Bedensiz BEREKET beyin Beyinde Beyni Beynin Beyniniz bilgi bilim bilimsel bilinci Bilincine bilinçaltı Bilmek birey Bitkisel bolluk BOLUK Burak cümle çekim dalga damla Davet Deerlerimizin degerli Deniz Depresyonun DERSLER Detoks Dikkat Dilek Disgrafi Disleksi düşünce Egoist egzersiz EGZERSZ ekmek eleştiri. öfke emsimizi enerji Enerjilerinin Epifiz Eruhunuzu evlilik evren fayda FAYDALANMAK FAYDALARI Felsefe fizik fiziksel Fregoli frekans garip GCJoseph Gcyle geçmiş Gelecek geliim gerçek GERDE gerilim Gidecek Gizemli gizli güven güzel harika Hasta hastalık Hastalklar Hayal Hayallerinizin hayat Hayata HAYIRLI Hikaye Hiperaktivite Hipnozu hissederim Holografik Hologram Hoşgörü hoşgörüsüzlük huzur huzurlu Illuminati ilâc ileti İletişim inanç insan insanlar Kabala Kadim kaos Karanlk kavga kelime Kelimeler Klasik korku Korkular KORUMA Korunma Kristaller kuantum Kuantum Fiziği kurallar Kyamet liste LKLERMZ madde Makbul MEKTUP Melek Merak Mevlana Mevlanann Mezar Mftolunun Moloküler mucize Mucizeleri MUTSUZ NAMASTE Nazar Nefret neşe Niyet ODAKLANMA Okuma Okyanus olacaksn olumlama olumlamas olumlu olumsuz para paralel Paranormal Patolojik Peeling Peinden pozitif POZTF Pratik PRATK PROGRAMLAMA Psikoloji psikolojik Quantum Düşünce Rahat RAHATSIZLIIMIZ refah Reformist Romantik ruh Ruhsal sağlık Sanat seniz sevgi sıkıntı sistem Sonsuz sorumsuzluk sorun sorunlar Stres Sufizm suyun şifa şükretme tabiat tedavi Tehlikeli teori Terapi tesadüf toplum Uymasn üzüntü zaman Zarar zeka zellikleri zenginlik zerine zihinsel