2 Aralık 2014

Bugün de ay koç burcunda yol almaya devam edecek. Yine enerjik, güçlü, cesur ve kararlı bir günde olacağız. Ayın koç burcunda oldugu gunlerde ani kararlar vermek ve hızlı bir şekilde harekete geçmek için uygun şartlar oluşabilir. Ancak biraz sabırlı olarak önce şartları gözden geçirmeniz daha faydalı olacaktır. Yine bu günlerde yeni başlangıçlar için olumlu etkiler olacağı için en azından isteklerinize odaklanmak ve yeni kararlar vermek enerjileri doğru değerlendirmenizi sağlayacaktır.


Bugün;


Sabah erken saatlerde hala ay ile uranüs ve plutonun sert açılarının etkileri kısmen hissedileceği için gerginlikler ve gerilimler söz konusu olabilir. Sabah saatleri sakin ve kontrollü olmakta fayda var.


Öğle saatlerinde ay ile venüsün olumlu açısı duygusal ilişkilerde şans ve mutluluk verecek etkilere sahip. Ayrıca güzellik, giyim ve bakım gibi işlerde de olumlu etkiler olacak.


Akşam ise ay ile jüpiterin olumlu açısı şans, gelişme ve başarı etkileri verecek.


Bugün ayın hem venüs ile hem de jüpiterle olumlu açı yapması olumlu etkiler veriyor. Bu etkileri değerlendirmek için çalışmalar vereceğim.


Günün niyeti: Sabahleyin odaklanarak 7 kere okuyun


” Harika deneyimlere kendimi açıyorum ve her yeni günün hayatıma yeni güzellikler, yeni başarılar, yeni mutluluklar getirmesini seçiyorum. “


Renk; Bugün açık yeşil veya açık mor renklerinde giyinmenizi öneririm.


Doğal taş: Çalışmamıza uygun olarak bugün sitrin taşı kullanmanızı öneririm.


Esma: Ya Ganiyy: Bu esma ay ile jüpiterin olumlu açısının etkilerinden faydalanmak için çok etkili olacaktır.


Günün melek niyeti: Sevgili meleklerim ve Başmelek Ariel, lütfen kendi gerçek gücümü fark etmem ve bu gücü ortaya çıkartarak hayatıma gerçek zenginliği getirmem için bana rehberlik yapın, beni destekleyin. Teşekkür ederim.


Günün Enerji Önerisi: Bugün bolluk- bereket ile ilgili bütün sistemlerle çalışabilirsiniz. Eğer yeni bir uyumlanma alacaksanız Hayatınıza Bolluk ve Bereketi Cekin calışmasını öneririm.


http://reikiturk.com/market/index.php?route=product/product&product_id=122


Sevgiyle kalın


Berna Özcan Demir


Alıntıdır

0 yorum:

Yorum Gönder

Etiketler

acı affetme Affetmek aile akıl Alglamada Anlatm Aramak ARINMA Aroma Astroloji Astrolojik Aynalar Bahar başkaları Bayram beden Beden dili Bedensiz BEREKET beyin Beyinde Beyni Beynin Beyniniz bilgi bilim bilimsel bilinci Bilincine bilinçaltı Bilmek birey Bitkisel bolluk BOLUK Burak cümle çekim dalga damla Davet Deerlerimizin degerli Deniz Depresyonun DERSLER Detoks Dikkat Dilek Disgrafi Disleksi düşünce Egoist egzersiz EGZERSZ ekmek eleştiri. öfke emsimizi enerji Enerjilerinin Epifiz Eruhunuzu evlilik evren fayda FAYDALANMAK FAYDALARI Felsefe fizik fiziksel Fregoli frekans garip GCJoseph Gcyle geçmiş Gelecek geliim gerçek GERDE gerilim Gidecek Gizemli gizli güven güzel harika Hasta hastalık Hastalklar Hayal Hayallerinizin hayat Hayata HAYIRLI Hikaye Hiperaktivite Hipnozu hissederim Holografik Hologram Hoşgörü hoşgörüsüzlük huzur huzurlu Illuminati ilâc ileti İletişim inanç insan insanlar Kabala Kadim kaos Karanlk kavga kelime Kelimeler Klasik korku Korkular KORUMA Korunma Kristaller kuantum Kuantum Fiziği kurallar Kyamet liste LKLERMZ madde Makbul MEKTUP Melek Merak Mevlana Mevlanann Mezar Mftolunun Moloküler mucize Mucizeleri MUTSUZ NAMASTE Nazar Nefret neşe Niyet ODAKLANMA Okuma Okyanus olacaksn olumlama olumlamas olumlu olumsuz para paralel Paranormal Patolojik Peeling Peinden pozitif POZTF Pratik PRATK PROGRAMLAMA Psikoloji psikolojik Quantum Düşünce Rahat RAHATSIZLIIMIZ refah Reformist Romantik ruh Ruhsal sağlık Sanat seniz sevgi sıkıntı sistem Sonsuz sorumsuzluk sorun sorunlar Stres Sufizm suyun şifa şükretme tabiat tedavi Tehlikeli teori Terapi tesadüf toplum Uymasn üzüntü zaman Zarar zeka zellikleri zenginlik zerine zihinsel