Online İnteraktif Çekim Yasası, Bilinçaltı Kayıt Temizliği ve Farkındalık Oluşturma Semineri


Her kim olursa olsun, istediğin kişi olabilseydin eğer kim olmayı isterdin?Eğer hiçbir sınırı ön yargı veya sana isteklerinin abartılı, aşırı gülünç ya da ölçüsüz olduğunu söyleyen kimse olmasaydı?Yani eğer kim olursa olsun, istediğin kişi olabilseydin ve önünde bütün yollar ve kapılar açık olsaydı kim olmayı isterdin?İşte bu vakit şimdi gelmiştir.Çekim yasasını duydunuz ancak hayatınıza geçirmekte zorlanıyorsanız, kendinizle ilgili sıkıntıları nasıl çözeceğiniz bilemiyorsunuz, hep aynı şeyleri yaşıyorsanız, hep aynı sorunları ve hep aynı tip kişileri hayatınıza çekiyorsanız bu konuda çalışma yapıp hep bir yerlerde takıldıysanız işte size ihtiyacınız olan bilgiye ulaşma ve aklınıza takılan soruların cevabını bulacağınız bir eğitim. Bir çok kitap okudunuz, bir çok teknik öğrendiniz ama hala aynı yerdesiniz hayatınızda beklediğiniz değişikliği elde edemediniz. Bir yerlerde tıkanıp kaldınız. Nereden ve kimden yardım alacağınızı bilemiyorsunuz. İşte size kendinizi keşfetme ve hayatınızı değiştirme yönünde size yeni ufuklar açacak online interaktif eğitim fırsatı.
Dileyin verilecektir. Arayın bulacaksınız, Kapıyı çalın açılacaktır, Çünkü dileyen alır, Arayan bulur Ve kapı sadece çalana açılır...

EĞİTMEN :  Halis Şahiner
                       Canan Güler


      Çekim yasasının nasıl çalıştığı hakkında bilgi sahibi olmak, çekim yasasını çalıştırarak istediklerimiz şeyleri hayatımıza çekme bilgisini vermek. İstediğimiz elde etmedeki en büyük engel olan bilinçaltı kayıtlarımızın farkına varmak ve onları tespit etmek ve onların enerjilerini boşaltarak onlarla barışma hakkında bilgi vermek. Bu konuda kullanabileceğimiz teknikleri hakkında bilgi vermek.EFT Duygusal Özgürlük Tekniği uygulamasını hakkında bilgi vermek,Reiki Enerjisi ve kullanımı ile ilgili bilgi vermek,Kuantum sıçrama çalışması ile hedef oluşturma ve çalışması hakkında bilgi vermek.EĞİTİM KONULARI :


Bilinçaltı Kayıt Temizlik Teknikleri,Enerji ve uygulamaları (Canan Güler)UYGULAMA BİLGİLERİ VE ÖDEME KOSULLARI


Çalışma Şekli:  İnternet Üzerinden Online İnteraktif Seminer /Workshop
Başlangıç Tarihi : 27 Kasım 2014

Süre    : 4 hafta

Saatler : 21.00 – 22.30
 ( Katılımcılara göre gün ve saatler yeniden şekillendirilecektir.)

Ücret: 200TL 


      Çekim yasası, Bilinçaltı kayıt temizliği ve Farkındalık oluşturma semineri 20 kişilik kontenjanla sınırlıdır. Kaydınızı garantilemek için kapora tutarı olan 50TL 'nin  hesap numaramıza yatırılması gerekmektedir, geriye kalan miktar en geç 26 Kasım 2014 günü hesap numaramıza yatırılmış olmalıdır. 
İş bankası Bursa Merkez Şubesi     TR34-0006-4000-0012-2003-5617-99 -------------------------------------------------


Paypal hesabı olmayanlar mail ile bildirdiklerinde onlar için hazırlayacağımız fatura ile internet üzerinden kredi kartı ile ödeme yapabilirler.

------------------------------------------------------------------------

Kaynak

0 yorum:

Yorum Gönder

Etiketler

acı affetme Affetmek aile akıl Alglamada Anlatm Aramak ARINMA Aroma Astroloji Astrolojik Aynalar Bahar başkaları Bayram beden Beden dili Bedensiz BEREKET beyin Beyinde Beyni Beynin Beyniniz bilgi bilim bilimsel bilinci Bilincine bilinçaltı Bilmek birey Bitkisel bolluk BOLUK Burak cümle çekim dalga damla Davet Deerlerimizin degerli Deniz Depresyonun DERSLER Detoks Dikkat Dilek Disgrafi Disleksi düşünce Egoist egzersiz EGZERSZ ekmek eleştiri. öfke emsimizi enerji Enerjilerinin Epifiz Eruhunuzu evlilik evren fayda FAYDALANMAK FAYDALARI Felsefe fizik fiziksel Fregoli frekans garip GCJoseph Gcyle geçmiş Gelecek geliim gerçek GERDE gerilim Gidecek Gizemli gizli güven güzel harika Hasta hastalık Hastalklar Hayal Hayallerinizin hayat Hayata HAYIRLI Hikaye Hiperaktivite Hipnozu hissederim Holografik Hologram Hoşgörü hoşgörüsüzlük huzur huzurlu Illuminati ilâc ileti İletişim inanç insan insanlar Kabala Kadim kaos Karanlk kavga kelime Kelimeler Klasik korku Korkular KORUMA Korunma Kristaller kuantum Kuantum Fiziği kurallar Kyamet liste LKLERMZ madde Makbul MEKTUP Melek Merak Mevlana Mevlanann Mezar Mftolunun Moloküler mucize Mucizeleri MUTSUZ NAMASTE Nazar Nefret neşe Niyet ODAKLANMA Okuma Okyanus olacaksn olumlama olumlamas olumlu olumsuz para paralel Paranormal Patolojik Peeling Peinden pozitif POZTF Pratik PRATK PROGRAMLAMA Psikoloji psikolojik Quantum Düşünce Rahat RAHATSIZLIIMIZ refah Reformist Romantik ruh Ruhsal sağlık Sanat seniz sevgi sıkıntı sistem Sonsuz sorumsuzluk sorun sorunlar Stres Sufizm suyun şifa şükretme tabiat tedavi Tehlikeli teori Terapi tesadüf toplum Uymasn üzüntü zaman Zarar zeka zellikleri zenginlik zerine zihinsel