4 Aralık 2014

Ay bugün de boğa burcunda ilerleyecek. Yine finans konularına enerjinizi odaklayabileceğiniz bir gündesiniz. Ay boğa burcunda iken sağlam adımlar atmak isteriz ve adımlarımızı hesaplayarak atmamız başarı getirir. Ayrıca hayatımızda denge, uyum ve huzur oluşturabileceğimiz keyfimize düşkün olduğumuz günlerdir ayın boğada olduğu günler.


Bugün;


Sabah saatlerinde ay ile plütonun uyumlu açısı kişisel gücümüzü fark etme ve etkili bir şekilde kullanabilme yeteneği verecektir.


Akşam saatlerinde ise ay ile jüpiterin kare açısı yemek, içmek ve harcamalarda abartıya yol açabilir. Ayrıca zihinsel olarak da abartı eğilimimiz artabilir.


Gün boyunca etkili olacak olan venüs ile jüpiterin olumlu açısı; aşk, alışveriş, güzelleşme, hukusal konular, eğitimle ilgili konular ve seyahatlerle ilgili şans verecek. Bu şanslı bir enerji veren bir açıdır ve bugün bunu değerlendireceğiz.


Günün niyeti: Sabahleyin odaklanarak 7 kere okuyun


” Ben ….. (isminizi söyleyin) şimdi ve burada  hayatıma güzellikler getirecek ve beni mutlu edecek harika bir deneyimleri sevgiyle yaşamayı seçiyorum”


Renk; Bugün pembe rengi tercih etmenizi öneririm. Hem giyinmek hem meditasyon için en uygun renk pembe olacaktır.


Doğal taş: Çalışmamıza uygun olarak bugün pembe kuvars taşı kullanmanızı öneririm.


Esma: Ya Vedud


Günün melek niyeti: Sevgili meleklerim, lütfen hayatıma daha fazla sevgi ve mutluluk enerjisi getirin. Girdiğim her ortamda insanlara sevgi ve mutluluk enerjisi götürmem için beni destekleyin. Teşekkür ederim.


Günün Enerji Önerisi: Bugün aşkı çekin çalışmasını size öneririm. Venüs ile jüpiter arasındaki etki bir kaç gün daha süreceği için bu çalışmayı almak için harika bir zamanda olacağız.


http://reikiturk.com/market/index.php?route=product/product&path=69&product_id=101


Alıntıdır

0 yorum:

Yorum Gönder

Etiketler

acı affetme Affetmek aile akıl Alglamada Anlatm Aramak ARINMA Aroma Astroloji Astrolojik Aynalar Bahar başkaları Bayram beden Beden dili Bedensiz BEREKET beyin Beyinde Beyni Beynin Beyniniz bilgi bilim bilimsel bilinci Bilincine bilinçaltı Bilmek birey Bitkisel bolluk BOLUK Burak cümle çekim dalga damla Davet Deerlerimizin degerli Deniz Depresyonun DERSLER Detoks Dikkat Dilek Disgrafi Disleksi düşünce Egoist egzersiz EGZERSZ ekmek eleştiri. öfke emsimizi enerji Enerjilerinin Epifiz Eruhunuzu evlilik evren fayda FAYDALANMAK FAYDALARI Felsefe fizik fiziksel Fregoli frekans garip GCJoseph Gcyle geçmiş Gelecek geliim gerçek GERDE gerilim Gidecek Gizemli gizli güven güzel harika Hasta hastalık Hastalklar Hayal Hayallerinizin hayat Hayata HAYIRLI Hikaye Hiperaktivite Hipnozu hissederim Holografik Hologram Hoşgörü hoşgörüsüzlük huzur huzurlu Illuminati ilâc ileti İletişim inanç insan insanlar Kabala Kadim kaos Karanlk kavga kelime Kelimeler Klasik korku Korkular KORUMA Korunma Kristaller kuantum Kuantum Fiziği kurallar Kyamet liste LKLERMZ madde Makbul MEKTUP Melek Merak Mevlana Mevlanann Mezar Mftolunun Moloküler mucize Mucizeleri MUTSUZ NAMASTE Nazar Nefret neşe Niyet ODAKLANMA Okuma Okyanus olacaksn olumlama olumlamas olumlu olumsuz para paralel Paranormal Patolojik Peeling Peinden pozitif POZTF Pratik PRATK PROGRAMLAMA Psikoloji psikolojik Quantum Düşünce Rahat RAHATSIZLIIMIZ refah Reformist Romantik ruh Ruhsal sağlık Sanat seniz sevgi sıkıntı sistem Sonsuz sorumsuzluk sorun sorunlar Stres Sufizm suyun şifa şükretme tabiat tedavi Tehlikeli teori Terapi tesadüf toplum Uymasn üzüntü zaman Zarar zeka zellikleri zenginlik zerine zihinsel