Venüs 30 Eylül 23 Ekim arası Terazi burcunda.

Aşk ilişkiler,evlilik ortaklıklar,sanat  estetik ve kişisel bakım,hak hukuk adalet eşitlik ve diplomasi konularında daha verimli bir dönem başlıyor.

Venüs yöneticiliğini yaptığı terazi burcunda kendi doğasını daha rahat sergileyecektir,Aşk enerjisi yükselecek.Terazi koç ikizler kova aslan ve yaylar aşk ve ilişkilerden yana bu dönem en şanslı burçlarımız.

7-12 ekim arası plütonla uranüsün sert açıları aktifleşiyor.Öncü burçlar koç yengeç terazi ve oğlaklar bu sert açının etkisinden olumsuz yönde etkilenebilirler.Ay tutulması 8 ekimde koç burcunda gerçekleşiyor.İlişkilerde ciddi stres oluşturabilir bu tutulma.Öncü burçlar ilişkiler konusunda ciddi sınavlar verebilirler bu dönem.Merkür gerilemesi ilişkileri geçmişten bu güne sorgulama yarar zarar hesaplamaya sevk edebilir,paylaşım eşitlik ve hak hukuk gözeten yani biz enerjisi altındaki ilişkiler daha çok güçlenip yoluna devam ederken,baskı zorlama stres yaratan ben enerjisi altındaki ilişkiler sona erebilir bu tarihlerde.

14-19 tarihleri aşk ve ilişkilerde,sanat ve estetikte,seyahat ve eğitimde olumlu gelişmelerin ayrıca işbirlikteliklerinde güzel süpriz karşılaşmaların yaşanacağı tarihlerimiz.Hukukla ilgili konularında en çok gündemde olacağı günlerde olacağız.

Koçlar,aşk ilişkiler evlilik ve ortaklık konularında şanslı bir dönemde olacaklar,venüs karşıt burçları terazideki seyri boyunca daha çok dikkat çekecekler.

Boğalar,çalışma ve günlük hayatlarında daha rahat ilerleyecekleri,sanat estetik kişisel bakım konularına daha çok önem verecekleri bir dönemde olacaklar.

İkizler,aşk ilişkiler ve çocuklarla ilgili konularda şanslı bir dönemde olacaklar,Romantizmin tadını çıkaracakları ve yaratıcılıklarınında çok yüksek olacağı güzel bir sürece girdiler.

Yengeçler,ev aile alım satım dekarasyon yada değişim konularında şanslı bir döneme girdiler,sevdikleriyle aile ortamlarında daha keyifli vakitler geçirme şanslarıda yükselecek.

Aslanlar,yakın çevre ilişkilerinin güçleneceği bir döneme girdiler,yakın seyahatler gündeme gelebilir,merküründe retro olması yazmak isteyen aslanlar için şans veriyor.İletişim konularında ve kendilerini ifade biçimleriyle çok dikkat çekecek aslanlar bu dönem.

Başaklar,maddi kazançlarında ve başkalarından beklentileri konularında şanslı bir döneme girdiler,kişisel bakım güzelleşmek için harcamalar yapacaklarıda bir dönemdeler.Görsel sanatsal ve bayanlara yönelik işlerden kazan fırsatlarıda çıkabilir.

Teraziler,hayatlarının her alanında güzel gelişmeler yaşayacakları,aşk maddi kazançlar konularında da şanşlarının yüksek olacağı,dış görünüm ve kişisel bakımlarına daha çok önem verecekleri,dikkat çekecekleri bir dönemdeler.

Akrepler,ruhsal dinginlik ve sezgisel hislerinin yükseleceği,ruyalarının rehberlik edeceği,platonik yada gizli hayranlıklarının ortaya çıkacağı ve haklarında dedikodu spekülasyonlarada açık bir dönemdeler,özellikle 10 -23 ekim arası.Sağlıklarına da önem vermeleri gereken bir süreçteler,dost ve düşmanlarını iyi analiz etmeleride hayırlarına bu dönem.

Yaylar,venüs terazide yaylara yeni kişiler,yeni arkadaşlar edinme şansı verecek,grup takım çalışmalarının içinde yer alacakları,maddi kazançlarda elde edecekleri bir dönemdeler.

Oğlaklar,iş ve kariyer konularında yükselme,çalışma ortamlarında rahatlama getirecek venüs oğlaklara,sanat estetik konularında da şansları yüksek olacak 23 ekime kadar.

Kovalar,venüs sosyal alanlarını hareketlendirecek kovaların,seyahatler eğitim yabancı kültürlerle iş ve aşk fırsatları da sunacak.Süpriz güzel karşılaşmalar iş aşk hemde maddi konularda şans getirecek kovalara.

Balıklar,ortak kazançlar,eş yada başkalarıyla yaptıkları işlerden maddi rahatlama getirecek balıklara venüs,sağlık konularındada varsa şifa bulacakları bir dönemde olacaklar.

Aşk’ın doğasını en özgür biçimde yansıtacağı bir dönem,ne diyelim Aşk ol’sun sevgilerimle.


Kaynak

0 yorum:

Yorum Gönder

Etiketler

acı affetme Affetmek aile akıl Alglamada Anlatm Aramak ARINMA Aroma Astroloji Astrolojik Aynalar Bahar başkaları Bayram beden Beden dili Bedensiz BEREKET beyin Beyinde Beyni Beynin Beyniniz bilgi bilim bilimsel bilinci Bilincine bilinçaltı Bilmek birey Bitkisel bolluk BOLUK Burak cümle çekim dalga damla Davet Deerlerimizin degerli Deniz Depresyonun DERSLER Detoks Dikkat Dilek Disgrafi Disleksi düşünce Egoist egzersiz EGZERSZ ekmek eleştiri. öfke emsimizi enerji Enerjilerinin Epifiz Eruhunuzu evlilik evren fayda FAYDALANMAK FAYDALARI Felsefe fizik fiziksel Fregoli frekans garip GCJoseph Gcyle geçmiş Gelecek geliim gerçek GERDE gerilim Gidecek Gizemli gizli güven güzel harika Hasta hastalık Hastalklar Hayal Hayallerinizin hayat Hayata HAYIRLI Hikaye Hiperaktivite Hipnozu hissederim Holografik Hologram Hoşgörü hoşgörüsüzlük huzur huzurlu Illuminati ilâc ileti İletişim inanç insan insanlar Kabala Kadim kaos Karanlk kavga kelime Kelimeler Klasik korku Korkular KORUMA Korunma Kristaller kuantum Kuantum Fiziği kurallar Kyamet liste LKLERMZ madde Makbul MEKTUP Melek Merak Mevlana Mevlanann Mezar Mftolunun Moloküler mucize Mucizeleri MUTSUZ NAMASTE Nazar Nefret neşe Niyet ODAKLANMA Okuma Okyanus olacaksn olumlama olumlamas olumlu olumsuz para paralel Paranormal Patolojik Peeling Peinden pozitif POZTF Pratik PRATK PROGRAMLAMA Psikoloji psikolojik Quantum Düşünce Rahat RAHATSIZLIIMIZ refah Reformist Romantik ruh Ruhsal sağlık Sanat seniz sevgi sıkıntı sistem Sonsuz sorumsuzluk sorun sorunlar Stres Sufizm suyun şifa şükretme tabiat tedavi Tehlikeli teori Terapi tesadüf toplum Uymasn üzüntü zaman Zarar zeka zellikleri zenginlik zerine zihinsel