Ruh halinizi değiştirmeniz gerekirse

Eğer ruh halinizi hızlı bir şekilde değiştirmek istiyorsanız uygulayabileceğiniz çok basit bir teknik paylaşacağım sizlerle.. 

Önce mutlaka elinizi hatta mümkünse yüzünüzü yıkayın. Su elementi hem temizlik hem akış hem de duygusal arınma sağlar. 

Sonra dilinizi ve ağzınızı gevşetin. Özellikle dilinizi çok serbest bırakın, çenenizdeki kasılmaları rahatlatın. İnsan gerildiği zaman ilk dili ve çenesi kasılır. Eğer bu bölgeyi rahatlatırsanız vücudunuz da rahatlar.

Sonra burnunuzdan derin bir nefes alın ve ağzınızdan biraz hızlı bir şekilde verin. Yani nefesi yavaş alıp biraz daha hızlıca verin. Bunu 3-4 kere tekrar edin. 

Arkasından içininizden bir kaç kere ” Herşey yolunda ve ben her açıdan destekleniyorum” olumlamasını tekrar edin.  

Sonrasında bir bardak su içmenizi öneririm. 

Özetle; Elleriniz ve yüzünü yıka, ağzını gevşet, bir kaç derin nefes al ve kısa bir olumlama yap formülü çoğu zaman ruh halinizin çok daha olumlu bir noktaya gelmesine yardım edecektir. 

İhtiyacı olanların almasını ve faydalanmasını seçiyorum. 

Sevgilerimle

Berna Özcan Demir 

Alıntıdır

0 yorum:

Yorum Gönder

Etiketler

acı affetme Affetmek aile akıl Alglamada Anlatm Aramak ARINMA Aroma Astroloji Astrolojik Aynalar Bahar başkaları Bayram beden Beden dili Bedensiz BEREKET beyin Beyinde Beyni Beynin Beyniniz bilgi bilim bilimsel bilinci Bilincine bilinçaltı Bilmek birey Bitkisel bolluk BOLUK Burak cümle çekim dalga damla Davet Deerlerimizin degerli Deniz Depresyonun DERSLER Detoks Dikkat Dilek Disgrafi Disleksi düşünce Egoist egzersiz EGZERSZ ekmek eleştiri. öfke emsimizi enerji Enerjilerinin Epifiz Eruhunuzu evlilik evren fayda FAYDALANMAK FAYDALARI Felsefe fizik fiziksel Fregoli frekans garip GCJoseph Gcyle geçmiş Gelecek geliim gerçek GERDE gerilim Gidecek Gizemli gizli güven güzel harika Hasta hastalık Hastalklar Hayal Hayallerinizin hayat Hayata HAYIRLI Hikaye Hiperaktivite Hipnozu hissederim Holografik Hologram Hoşgörü hoşgörüsüzlük huzur huzurlu Illuminati ilâc ileti İletişim inanç insan insanlar Kabala Kadim kaos Karanlk kavga kelime Kelimeler Klasik korku Korkular KORUMA Korunma Kristaller kuantum Kuantum Fiziği kurallar Kyamet liste LKLERMZ madde Makbul MEKTUP Melek Merak Mevlana Mevlanann Mezar Mftolunun Moloküler mucize Mucizeleri MUTSUZ NAMASTE Nazar Nefret neşe Niyet ODAKLANMA Okuma Okyanus olacaksn olumlama olumlamas olumlu olumsuz para paralel Paranormal Patolojik Peeling Peinden pozitif POZTF Pratik PRATK PROGRAMLAMA Psikoloji psikolojik Quantum Düşünce Rahat RAHATSIZLIIMIZ refah Reformist Romantik ruh Ruhsal sağlık Sanat seniz sevgi sıkıntı sistem Sonsuz sorumsuzluk sorun sorunlar Stres Sufizm suyun şifa şükretme tabiat tedavi Tehlikeli teori Terapi tesadüf toplum Uymasn üzüntü zaman Zarar zeka zellikleri zenginlik zerine zihinsel