Sevgiyle Bırakmak

Dün face sayfalarımdan birisine yazdığım yazımı buraya da eklemek istiyorum. Çok önemli bir bilgi olduğu için blog ziyaretçileri için sürekli burada kalması daha iyi olacak.

Hayatınıza bolluk ve bereketi çekmek için olumlu düşünmeniz, olumlu hissetmeniz ve hayata olumlu bir bakış açısıyla bakmanız çok önemlidir. Ancak olumsuz duygularınızı bastırmaya çalışmak olumlu hissetmenizi veya düşünmenizi sağlamaz. Herhangi bir konuda olumsuz bir duygu hissederseniz durun ve kendinize ” Senin farkındayım ve beni korumaya çalıştığını biliyorum. Ancak sana ihtiyacım yok ve bu nedenle sevgiyle hayatımdan gitmene izin veriyorum” deyin. Daha sonra ise olumlu olana odaklanın. Sevgi tüm sorunların ilacı ve şifa kaynağıdır. Sorunlarınızdan nefret ederek onlardan kurtulamazsınız. Onlara bile sevgi vermek ve sonra veda etmek gereklidir. Nefret bağlar, sevgi özgürleştirir. Sorunlardan özgürleşmek için onlara sevgiyle veda edin ve hayatınıza iyi olanı sevgiyle davet edin. 

Ayrıca eklemek istiyorum ki; 

Her kimden/neden ayrılmak istiyorsanız ona sevginizi göndererek veda edin. Eğer oturduğunuz evinizden taşınmak istiyorsanız ”  Sevgili evim, seni seviyorum ve burada geçirdiğim tüm anlar için teşekkür ediyorum. Ancak artık başka bir evde yaşamayı seçiyorum. Buraya benden sonra sevgi dolu insanların geleceğini biliyorum çünkü ben buradan sevgiyle gideceğim. Bende seveceğim harika yeni bir eve sahip olacağım için çok mutluyum” deyin. Evle konuşulur mu diyenleriniz için konuştuğunuz ev değil, kendi içinizdeki ev imgeniz bilgisini vermek istiyorum. 

Eğer sevgilinizden ayrılmak istiyorsanız sakin bir köşede oturun, gevşeyin ve rahatlayın.  İçinizden ” Sevgili falanca, seninle sevgi dolu harika zamanlar geçirdik ve seni seviyorum ancak artık ayrılmamızın her ikimiz için de çok daha iyi olacağına inanıyorum. Sevgiyle seninle vedalaşıyorum ve yolunda karşına sevgi dolu, iyi insanların, iyi deneyimlerin çıkmasını seçiyorum.” deyin. 

Her neden vazgeçmek istiyorsanız bu teknikle çalışabilirsiniz. Ancak burada en önemli nokta gerçekten sevgiyle veda etmek, bu duyguyu kalpten hissetmektir. Eğer bu duyguyu hissedemiyorsanız affetme çalışması çalışmaları yapın yada bildiğiniz başka tekniklerden destek alın öncelikle. Eğer sevgiyle veda ederseniz ve bu konuda içinizde hiç çelişki yoksa yani bir tarafınız bu kişiye yada nesneye tutunmuyorsa bu durumda sevgi her iki taraf içinde özgürlük getirecektir. 

Sevgilerimle

Berna Özcan Demir

Alıntıdır

0 yorum:

Yorum Gönder

Etiketler

acı affetme Affetmek aile akıl Alglamada Anlatm Aramak ARINMA Aroma Astroloji Astrolojik Aynalar Bahar başkaları Bayram beden Beden dili Bedensiz BEREKET beyin Beyinde Beyni Beynin Beyniniz bilgi bilim bilimsel bilinci Bilincine bilinçaltı Bilmek birey Bitkisel bolluk BOLUK Burak cümle çekim dalga damla Davet Deerlerimizin degerli Deniz Depresyonun DERSLER Detoks Dikkat Dilek Disgrafi Disleksi düşünce Egoist egzersiz EGZERSZ ekmek eleştiri. öfke emsimizi enerji Enerjilerinin Epifiz Eruhunuzu evlilik evren fayda FAYDALANMAK FAYDALARI Felsefe fizik fiziksel Fregoli frekans garip GCJoseph Gcyle geçmiş Gelecek geliim gerçek GERDE gerilim Gidecek Gizemli gizli güven güzel harika Hasta hastalık Hastalklar Hayal Hayallerinizin hayat Hayata HAYIRLI Hikaye Hiperaktivite Hipnozu hissederim Holografik Hologram Hoşgörü hoşgörüsüzlük huzur huzurlu Illuminati ilâc ileti İletişim inanç insan insanlar Kabala Kadim kaos Karanlk kavga kelime Kelimeler Klasik korku Korkular KORUMA Korunma Kristaller kuantum Kuantum Fiziği kurallar Kyamet liste LKLERMZ madde Makbul MEKTUP Melek Merak Mevlana Mevlanann Mezar Mftolunun Moloküler mucize Mucizeleri MUTSUZ NAMASTE Nazar Nefret neşe Niyet ODAKLANMA Okuma Okyanus olacaksn olumlama olumlamas olumlu olumsuz para paralel Paranormal Patolojik Peeling Peinden pozitif POZTF Pratik PRATK PROGRAMLAMA Psikoloji psikolojik Quantum Düşünce Rahat RAHATSIZLIIMIZ refah Reformist Romantik ruh Ruhsal sağlık Sanat seniz sevgi sıkıntı sistem Sonsuz sorumsuzluk sorun sorunlar Stres Sufizm suyun şifa şükretme tabiat tedavi Tehlikeli teori Terapi tesadüf toplum Uymasn üzüntü zaman Zarar zeka zellikleri zenginlik zerine zihinsel