Kuantum Düşünce Çalışmaları


Kuantum düşünce çalışmaları birçok teknikten oluşur. Bunlar kişinin negatif bilinçaltı çözülümünü sağlamak amaçlı bilinçaltı ve enerji çalışmalarıdır.
I. Dörtlü Koordinasyon Çalışması  Sürüngen Beyin Çalışması: Temel negatif çekirdek inançlar, çocuklukta oluşturduğumuz negatif stratejiler bulunup, kırılır ve yeni komutlarla yerine kişiyi destekleyici pozitif komutlar verilir.İlkel Beyin (amigdala) Çalışması:  Temel negatif duygular bulunup yeni karar ve komutlarla pozitife çevrilir.Neocortex Çalışması: Bu bölüm beynimizin ön bölümünde bulunur ve hedeflerimiz için doğru ve gerekli adımları atması komutu verilir. Buradaki engeller bulunur.Bilinçaltı Çalışması: Bilinçaltımızın kendisini düzenlenmesi için çalışılır.Bastırdığımız, unuttuğumuz travma ve olayları ortaya çıkarıp duygusal olarak özgürleşmemizi sağlar.Geçmiş ya da paralel yaşamlardaki ya da atalarımızdan getirdiğimiz negatif etkilerden, o hayatların bu hayatımıza etki eden olumsuz enerjilerinden özgürleşmek için müthiş bir çalışmadır.Geçmişte bir yolculuğa çıkılıp bastırılan duygular, geçmişte alınan ama hayatımızı sabote eden kararlar ve inançlar, sıkışıp kalmış duygular açığa çıkartılır, geçmişin yüklerinden özgürleşilir.Aile içindeki rol karışıklıkları giderilir, atalardan gelen yükler, ifade edilemeyen duygu ve düşünceler, yükler bırakılır. Çok kuvvetli bir enerji çalışmasıdır. VI. Eril ve Dişil Enerji Dengelemesi Her insanın içinde bulunan eril ve dişi enerji dengelenir. Kişinin dişiliğini ya da erilliğini kabul etmesi, dengelemesi ve ifade etmesi sağlanır. #Bu çalışmalar hiçbir şekilde tedavi etmek ya da teşhis ve tanı koymak için kullanılamaz.

Kaynak

0 yorum:

Yorum Gönder

Etiketler

acı affetme Affetmek aile akıl Alglamada Anlatm Aramak ARINMA Aroma Astroloji Astrolojik Aynalar Bahar başkaları Bayram beden Beden dili Bedensiz BEREKET beyin Beyinde Beyni Beynin Beyniniz bilgi bilim bilimsel bilinci Bilincine bilinçaltı Bilmek birey Bitkisel bolluk BOLUK Burak cümle çekim dalga damla Davet Deerlerimizin degerli Deniz Depresyonun DERSLER Detoks Dikkat Dilek Disgrafi Disleksi düşünce Egoist egzersiz EGZERSZ ekmek eleştiri. öfke emsimizi enerji Enerjilerinin Epifiz Eruhunuzu evlilik evren fayda FAYDALANMAK FAYDALARI Felsefe fizik fiziksel Fregoli frekans garip GCJoseph Gcyle geçmiş Gelecek geliim gerçek GERDE gerilim Gidecek Gizemli gizli güven güzel harika Hasta hastalık Hastalklar Hayal Hayallerinizin hayat Hayata HAYIRLI Hikaye Hiperaktivite Hipnozu hissederim Holografik Hologram Hoşgörü hoşgörüsüzlük huzur huzurlu Illuminati ilâc ileti İletişim inanç insan insanlar Kabala Kadim kaos Karanlk kavga kelime Kelimeler Klasik korku Korkular KORUMA Korunma Kristaller kuantum Kuantum Fiziği kurallar Kyamet liste LKLERMZ madde Makbul MEKTUP Melek Merak Mevlana Mevlanann Mezar Mftolunun Moloküler mucize Mucizeleri MUTSUZ NAMASTE Nazar Nefret neşe Niyet ODAKLANMA Okuma Okyanus olacaksn olumlama olumlamas olumlu olumsuz para paralel Paranormal Patolojik Peeling Peinden pozitif POZTF Pratik PRATK PROGRAMLAMA Psikoloji psikolojik Quantum Düşünce Rahat RAHATSIZLIIMIZ refah Reformist Romantik ruh Ruhsal sağlık Sanat seniz sevgi sıkıntı sistem Sonsuz sorumsuzluk sorun sorunlar Stres Sufizm suyun şifa şükretme tabiat tedavi Tehlikeli teori Terapi tesadüf toplum Uymasn üzüntü zaman Zarar zeka zellikleri zenginlik zerine zihinsel