Şans Burcunuz ve Çekim Yasası Önerileri

Yıldız haritanızda jüpiterin bulunduğu burç şans burcunuz olarak da yorumlanabilir. Şans burcunuz ve  çekim yasası ilişkisi ile ilgili düşüncelerimi uzun zamandır yazmak istiyordum  ve sonunda yazımı tamamlayabildim. İlgilenen herkes için faydalı olmasını seçerek yılın ilk yazısını yayınlıyorum

Öncelikle aşağıdaki tablodan jüpiter burcunuzu bulun ve daha sonra jüpiter burcunuzdaki önerileri okuyun.

KOÇ: Eğer jüpiter yıldız haritanızda koç burcunda ise isteklerinizi hayatınıza çekmeniz için en etkili teknik fiziksel aktivite halindeyken imgelemelerinizi ve olumlamalarınızı yapmanızdır. Herhangi bir sporla ilgilenirken istediğiniz şeylere odaklanın ve sanki elde etmiş gibi imgeleyin. Jüpiter ateş elementinden bir burçta ve ateş elementi sizin şansını destekleyecektir. Bu nedenle çalışmalarınızı yaparken bir mum yakmanızın faydası olacaktır. Yine koç burcunu yöneten marsın rengi olan kırmızı rengi çekim yasası çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. İsteklerinizi kırmızı bir kağıda yazmak, imgelemelerinizi yaparken üzerinizde kırmızı bir giysi bulundurmak sizin için destekleyici olacaktır. Ateş elementi ile ilgili herşey size şans getirir. Kırmızı renk. mumlar, lambalar, tütsüler ve ateş elementini simgeleyen üçgen şekli sizin için olumludur. İsteklerinizi hayatınıza çekmek için üzerinize kırmızı bir giysi alıp, uzun bir yürüyüş esnasında olumlamalarınızı sürekli tekrarlamak mükemmel bir çalışma olacaktır. Yürüyüşü dışarıda yaparak zamanınız yoksa evinizin salonunda dolanırken bile olumlamalarınız yapabilirsiniz. İstediğiniz şeyleri hayatınıza hızlı bir şekilde çekebilme potansiyeliniz var ancak bu konuda sabırlı olmalısınız. Ne istediğinize iyi karar vermenizi daha sonra isteklerinize sabırla odaklanmanızı öneririm.

BOĞA: Eğer yıldız haritanızda jüpiter boğa burcunda ise size toprakla, çiçeklerle, ağaçlarla çevrelenmiş ortamlarda istediğiniz şeyleri hayatınıza çekme çalışması yapmanızı öneririm. Bir ağaca sırtınızı dayayarak, yalınayak toprağa basarak,çiçekleri seyrederek yapacağınız imgelemeler ve olumlamalar çok etkili olacaktır. Evinizdeki çiçeklerinize bakım yaparken isteklerinize odaklanın ve onlara zaten sahip olduğununuzu imajine edin. Jüpiteriniz toprak elementi olan boğa burcunda olduğu için toprak elementi ile ilgili herşey size şans getirecektir. Toprak renkleri,obsidyen, jasper, malakit gibi toprak elementini simgeleyen doğal taşlar, seramik objeler, toprak elementi ile bağlantılı olan kare ve dikdörtgen şekilleri sizin için şanslı olacaktır. Yine boğa burcunu yöneten venüsün renkleri olan pembe veya açık yeşil renklerini çekim yasası çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. İsteklerinizi pembe bir kağıda yazmak, imgelemelerinizi yaparken üzerinizde yeşil bir giysi bulundurmak sizin için destekleyici olacaktır.

Çekim yasası ile çalışırken herkesin en yüksek iyiliğine odaklanmanız ve sahip olmaktan çok güzelliklerin tadını çıkartmaya yoğunlaşmanız daha kısa zamanda olumlu sonuçlar almanıza yardım edecektir.

İKİZLER: Eğer jüpiteriniz ikizler burcundaysa çekim yasası ile çalışırken mutlaka sesli olarak olumlama yapmanızı öneririm. Niyetlerinizi duymanız gerçekleşme şanslarını arttıracaktır. Ayrıca temiz havada imgelemelerinizi ve olumlamalarınızı yapmanızın da destekleyici etkisi olacaktır. Jüpiteriniz hava elementi olan ikizler burcunda olduğu için size hava elementi ile ilgili olan sarı renk tonları, hava elementi ile bağlantılı olan sitrin, turmalin, rodonit taşları ve doğu yönü size şans getirecektir. İsteklerinizi sarı renkteki bir kağıda yazmanız, üzerinizde sarı renkte giysiler olması, niyetlerinizi olmuş gibi bir CD ye kayıt edip daha sonra her gün dinlemeniz ve nefes çalışmaları yaparken amaçlarınıza odaklanmanız çekim yasasını etkili olarak kullanmanız için size önerilerim olacaktır.
Çalışmalarınızı yaparken sabırlı olmanızı ve ne istediğinize iyi karar vererek çekim yasası çalışmalarınızı yapmanız da önemli olacaktır. İkizler burcundaki şans gezegeniniz çifte şans elde etmenizi sağlayacaktır ancak karşınıza çıkacak fırsatları sizin de iyi değerlendirmeniz çok önemli.

YENGEÇ: Eğer jüpiteriniz yengeç burcunda ise özellikle ayın döngüleri şans durumunuzu önemli ölçüde etkileyecektir. Ayın yeni ay olduğu zamanlardan dolunay olduğu zamana kadar şansınız daha yüksek olacaktır bu dönemleri iyi değerlendirin. Çekim yasası ile çalışırken suyun içinde olmanız alacağınız sonuçları etkileyecektir. Denizde yada banyo yaparken imgelemelerinizi yada olumlamalarınızı yapmanızı öneririm. Ayrıca su sesi dinleyerek yapacağınız tüm meditasyonlarınızın çok daha etkili olduğunu göreceksiniz. İsteklerinizi koyu mavi bir kağıda yazabilir yada çekim yasası çalışmaları yaparken üzerinizde koyu renklerde giysiler bulundurabilirsiniz. Şans gezegeniniz su elementinden bir burçta ve su elementi sizin için şans getirici özelliklere sahip. Koyu mavi ve siyah renkler, su resimleri, deniz kabukları, aynalar, inci taşı, evinizde balık beslemek su elementinin enerjisini kullanmanızı sağlayacak bazı alternatiflerdir.
Jüpiterin yengeç burcunda olması nedeniyle özellikle evinizi istediğiniz gibi dekore etmenin ve kendinizi rahat hissedeceğiniz bir mekanda yaşamanın hayatınıza genel olarak olumlu etkiler yapacağını söyleyebilirim. Hayatınıza daha fazla refahı çekmek için işe evinizi güzelleştirmekle başlayın.

ASLAN: Eğer jüpiter burcunuz aslan burcu ise çekim yasası çalışmaları yaparken evinizde size uygun bir köşe oluşturmanızı ve bu çalışmalarınızı bu köşede bir ritüel haline getirerek yapmanızı öneririm. Şans köşesi adını vereceğiniz bu köşeye bir sehpa koyabilirsiniz. Sehpanın üzerine altın sarısı bir örtü örtebilir, mor ve sarı mumların yanı sıra size kendinizi iyi hissettirecek objeler koyabilirsiniz. Daha sonra hayatınıza çekmek istediğiniz şeyleri imgelerken sehpanızın önüne oturup, mumlarınızı yakıp daha sonra çalışmanızı yapabilirsiniz. Jüpiterinizin aslanda olması nedeniyle size altın sarısı rengi, altının kendisi, elmas taşı şans getirecektir. İsteklerinizi altın renginde yada bulamazsanız parlak sarı renkte bir kağıda yazabilir ve imgeleme çalışmalarınızda bu renklerde giysileri tercih edebilirsiniz. Jüpiterinizin ateş elementi bir burçta olması nedeniyle mumlar, lambalar, tütsüler ve ateş elementini simgeleyen üçgen şekli sizin için olumludur. İsteklerinizi hayatınıza çekmeye çalışrken başka insanların da hayrını gözetmenizi ve mükemmel olmaya çalışmak yerine mutlu olmayı seçmenizi öneririm. Bu şekilde amaçlarınıza daha kolay ulaşabilirsiniz.

BAŞAK: Eğer jüpiteriniz başak burcunda ise çekim yasası ile çalışırken isteklerinizi sanki olmuş gibi detaylı bir şekilde bir deftere yazmanızı öneririm. Ayrıca olumlamalarınızı da hergün düzenli olarak yazmanızın çok faydası olacaktır. Kişisel bakım, temizlik, ev işi, arabanızla ilgilenme gibi rutin işlerinizi yaparken mutlaka isteklerinize odaklanın ve hayatınıza çekmek istediğiniz şeye konsantre olun. Bu anlar sizin için çekim yasasının güçlü olarak çalıştığı anlardır ve sadece olumlamalar yaparak bile iyi sonuçlar alabilirsiniz.
Jüpiter gezegeniniz başak burcunda olduğu için koyu yeşil ve kahvrengi size şans getirecektir. İsteklerinizi bu renklerde bir kağıda yazabilir yada çekim yasası çalışmaları yapaken bu renklerde giysileri tercih edebilirsiniz. Jüpiter toprak elementinden bir burçta olduğu için obsidyen, jasper, malakit gibi toprak elementini simgeleyen doğal taşlar, seramik objeler, toprak elementi ile bağlantılı olan kare ve dikdörtgen şekilleri sizin için şanslı olacaktır.
Bazen isteklerinizin sizin tercih ettiğiniz yollardan farklı şekillerde size geleceğini kabul etmeniz çekim yasası çalışmalarından daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

TERAZİ: Jüpiter gezegeninin terazi burcunda olması size güzel şeyler konusunda şans veriyor. Hayatınıza istediğiniz güzel şeyleri daha kolay çekebilirsiniz. Bu nedenle herhangi bir olumlama yaparken mutlaka ” güzel” kelimesini kullanın. Yine imgeleme ve olumlamalarınızı size güzel gelen ortamlarda yapmanızın daha olumlu etkileri olacaktır. Burada sizin kişisel güzellik anlayışınız önemlidir, bir sanat galerisi yada sadece evinizin mutfağı fark etmez. Yine çekim yasası ile çalışırken açık havada olmanızın da olumlu etkileri olur. Evinizde balkonunuzda kendinize bir alan oluşturup imgeleme ve olumlamalarınızı burada yapabilirsiniz. Kış mevsiminde ise kısa bir süre camdan temiz hava aldıktan sonra çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Jüpiter terazi burcunda olduğu için açık yeşili tonları ve pembe tonları size şans getirecektir. İsteklerinizi bu renklerde kağıtlara yazabilir yada imgeleme çalışmaları yaparken üzerinizde bu renklerden giysiler bulundurabilirsiniz. Jüpiterin hava elementi bir burçta olması nedeniyle sitrin, turmalin, rodonit taşları ve doğu yönü size şans getirecektir.İsteklerinizle çalışırken istemek kadar harekete geçmenin de önemli olduğunu hatırlamanızı ve karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmenizi öneririm.

AKREP: Eğer jüpiteriniz akrep burcunda ise çekim yasası ile çalışırken geceyi tercih edin ve özellikle çalışmalarınızı karanlık bir odada yapın. Bu şekilde yapacağınız çalışmalardan daha başarılı sonuçlar alma şansınız olacaktır. Ayrıca akrep su elementi bir burç olduğu için çalışmalarınızı yaparken bir kaç bardak su içmenizin de faydası olabilir.İmgelemelerinizi yaparken tek bir imaja odaklanmanızı öneririm. İstediğiniz şeye sahipmişsiniz şeklinde bir imge oluşturun ve bu imgeye mümkün olduğu kadar uzun süre odaklanın.

Olumlamalarınızda da istikrarlı çalışmanızın çok faydası olacaktır.
Koyu kırmızı ve şarap rengi size şans getiren renkler. İsteklerinizi bu renklerden kağıtlara yazabilir yada çekim yasası çalışmaları yaparken üzerinizde bu renkten objeler bulundurabilirsiniz. Jüpiter su elementi bir burçta olduğu için su resimleri, deniz kabukları, aynalar, ay taşı, evinizde balık beslemek su elementinin enerjisini kullanmanızı sağlayacak bazı alternatiflerdir.Amaçlarınıza ulaşmak için esnek olmanızı ve istediğiniz olmazsa bundan daha hayırlı bir şeyin size geleceğini baştan kabul etmeniz yapacağınız çalışmalardan daha verimli sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

YAY: Jüpiteriniz yay burcunda ise çekişm yasasını kullanmak konusunda çok şanslısınız demektir. Jüpiter yay burcunda çok güçlüdür ve enerjisi yüksektir. Birşeyi gerçekten istemeniz ve olumlu düşünerek ona odaklanmanız çoğu zaman hayatınıza çekmeniz için yeterlidir. Ancak istikrarlı olmanız ve karar değiştirmeden isteklerinize odaklanmanız önemlidir.

İmgeleme ve olumlamalarınızı yaparken özellikle gülerek ve eğlenerek yapmanızı öneririm. İyi bir komedi filmi izleyin ve filme gülerken bir taraftan da olumlamalarınızı yapın. Size kendinizi çok iyi hissettiren bir ortamda bir anlık da olsa isteklerinizi imgeleyin. Arkadaşlarınızla eğlenirken bir taraftan da isteklerinize olumlu düşünceler gönderin. Jüpiteriniz ateş grubu bir burçta olduğu için imgeleme ve olumlamalarınızı yaparken mum yakmanın da olumlu etkileri olacaktır. Ayrıca olumlamalarınızı mor renkli bir kağıda yazabilirsiniz veya olumlama yaparken üzerinizde mor renkli giysiler bulundurabilirsiniz. Yine ametist taşını üzerinizde bulundurmanız da size şans getirebilir ve isteklerinizi hayatınıza daha kolay çekmenize yardım edebilir.

OĞLAK: Eğer isteklerinizi hayatınıza çekmek istiyorsanız olumlu bir bakış açısına sahip olmanız ve iyimserliğinizi korumanız çok önemli olacaktır. Makul ve hayatın zorluklarını kabul eder bir şekilde davranmak bazı açılardan sizin için uygun olabilir ancak bu düşünce şekli hayatınıza daha fazla zorluk çekmenize yol açabilir. Bu nedenle ” kolay” ve “mümkün” kelimelerini elinizden geldiği kadar fazla kullanın. Bu kelimeler günlük hayatta en fazla tercih ettiğiniz kelimeler olsun. Bu sizin çekim yasasınından daha hızlı ve rahat faydalanmanızı sağlayacak en önemli çalışma olacaktır. Bunun dışında jüpiteriniz toprak grubu bir burçta ve doğada zaman geçirmek size her zaman iyi gelecektir. Ormanlık bir alanda yürüyüş yaparken imgelemelerinizi ve olumlamalarınızı yaparsanız daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Eğer bunu yapamıyorsanız orman seslerinin kayıtlı olduğu bir CD alabilir ve bunu dinlerken çekim yasası çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Toprak renkleri,obsidyen, jasper, malakit gibi toprak elementini simgeleyen doğal taşlar, seramik objeler, toprak elementi ile bağlantılı olan kare ve dikdörtgen şekilleri sizin için şanslı olacaktır. İmgelemelerinizi ve olumlamalarınız yaparken nefti yeşil tonlarında giysiler giyebilirsiniz. Nefti yeşil ve toprak rengi sizin için şanslı olacaktır.

KOVA: Jüpiteriniz kova burcunda ve siz başka insanları da düşünen ve onlara yardım etmekten keyif alan birisiniz. Bu nedenle hayatınıza isteklerinizi çekerken başkalarının da faydasını düşünebilir ve bütünün iyiliğini önemseyebilirsiniz. Ancak kendi iyiliğinizi ve mutluluğunuzu da kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Bu nedenle refah içinde ve harika bir yaşamı hak ettiğinizi kendinize sık sık hatırlatın. Nelerin sizi gerçekten mutlu edeceğini düşünürken sadece kendiniz için de bir şeyler isteyin ve bunlara da odaklanın. Çekim yasası ile çalışırken olumlamalarınıza ” hak ediyorum” kalıbını ekleyin. ” Zengin olmayı hak ediyorum” ” Başarılı olmayı hak ediyorum” gibi.

İmgelemelerinizi ve olumlamalarınızı açık havada yapmanızı öneririm. Oksijeni içinize çekerken yapacağınız olumlamalar çok daha etkili olacaktır. Ayrıca olumlamalarınızı yaparken gece mavisi renkte giysiler giymeniz yada bu renkte bir kağıda olumlamalarınızı yazmanız şans getirici olacaktır. Çekim yasası çalışmalarınızı yaparken üzerinize bir lapis lazuli taşının olmasını öneririm. Bu taş isteklerinizi daha kolay hayatınıza çekmenize yardım edecektir.

BALIK: Çekim yasası çalışmalarında son derece başarlı olma ve isteklerinizi hayatınıza kısa sürede çekme potansiyeline sahipsiniz. Özellikle sezgilerinizi kullanarak neye ihtiyacınız olduğuna kolaylıkla karar verme yeteneğiniz var bu nedenle isteklerinizi belirlerken sezgilerinizi daha fazla dinleyin. İmgeleme ve olumlamalarınızı suyun yakınında yada içinde yapmanızın çok faydası olacaktır. Duş alırken bile çok etkili bir şekilde isteklerinizi hayatınıza çekmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Ayrıca uykuya dalmadan önce isteklerinize odaklanın ve istediğiniz şeyleri olmuş gibi imgeleyin. Uyku öncesi saatler çekim yasası çalışmalarınız için çok verimli olacaktır.

Ayrıca su sesi dinleyerek yapacağınız tüm meditasyonlarınızın çok daha etkili olduğunu göreceksiniz. Çekim yasası çalışmaları yaparken üzerinizde su yeşili renklerde giysiler bulundurabilirsiniz. Şans gezegeniniz su elementinden bir burçta ve su elementi sizin için şans getirici özelliklere sahip. Su resimleri, deniz kabukları, aynalar, inci taşı, evinizde balık beslemek su elementinin enerjisini kullanmanızı sağlayacak bazı alternatiflerdir.

JÜPİTER BURÇ TABLOSU

Jüpiter bur tablosunu ne yazık ki sadece ingilizce bulabildim. Yönlendirmelerime göre kolaylıkla kendi jüpiter burcunuzu bulabileceğinizi düşünüyorum.

REHBERİN KULLANIMI

Koç – Aries

Boğa – Taurus

İkizler – Gemini

Yengeç – Cancer

Aslan – Leo

Başak – Virgo

Terazi – Libra

Akrep – Scorpio

Yay – Sagittarius

Oğlak – Capricorn

Kova – Aquarius

Balık -Pisces

Listede aylar kısatma:

Jan: ocak

Feb : şubat

Mar : Mart

Apr : Nisan

May : Mayıs

Jun : Haziran

Jul : Temmuz

Aug : ağustos

Sep : Eylül

Oct : Ekim

Nov :Kasım

Dec :Aralık

Önce doğduğunuz yılı bulun. Daha sonra ingilizce ayların kısaltmalarına bakarak doğduğunuz tarihin yer aldığı sütünü bulun.

Örneğin; June 26, 1930 5:42 PM Jupiter enters Cancer
July 17, 1931 3:52 AM Jupiter enters Leo

bilgisine bakarsak jüpiter 26 haziran 1930 da öğlenden sonra ( PM) yengeç burcuna girmiş ve 17 temmuz 1931 saat sabah 3:52 (AM) ‘ye kadar yengeçte kalmış ve sonra aslana geçmiş. Bu zaman aralığında doğan bir kişinin jüpiter burcu yengeçtir. Eğer 1 ocak 1932 de doğmuş olsaydınız bu aralığa denk geleceği için şans burcunuz jüpiter olacaktı.

ÖNEMLİ BİLGİ: Listede eksik yoktur tüm tarihler verilmiştir. Lütfen açıklamayı okuyarak şans burcunuzu tespit ediniz. Özel olarak bana doğum tarihini sorup şans burcunu öğrenmek isteyenlere yanıt vermek için zaman bulamadığım için bu açıklamayı yapma gereği duydum.

June 26, 1930 5:42 PM Jupiter enters Cancer
July 17, 1931 3:52 AM Jupiter enters Leo
Aug 11, 1932 3:16 AM Jupiter enters Virgo
Sep 10, 1933 1:11 AM Jupiter enters Libra
Oct 11, 1934 -1:55 AM Jupiter enters Scorpio
Nov 8, 1935 9:56 PM Jupiter enters Sagittarius
Dec 2, 1936 3:39 AM Jupiter enters Capricorn
Dec 19, 1937 11:06 PM Jupiter enters Aquarius
May 14, 1938 3:46 AM Jupiter enters Pisces
July 29, 1938 11:01 PM Jupiter Rx enters Aquarius
Dec 29, 1938 1:34 PM Jupiter enters Pisces
May 11, 1939 10:08 AM Jupiter enters Aries
Oct 29, 1939 7:44 PM Jupiter Rx enters Pisces
Dec 20, 1939 12:03 PM Jupiter enters Aries
May 16, 1940 3:54 AM Jupiter enters Taurus
May 26, 1941 8:48 AM Jupiter enters Gemini
June 10, 1942 6:36 AM Jupiter enters Cancer
June 30, 1943 5:46 PM Jupiter enters Leo
July 25, 1944 9:04 PM Jupiter enters Virgo
Aug 25, 1945 2:06 AM Jupiter enters Libra
Sep 25, 1946 6:19 AM Jupiter enters Scorpio
Oct 23, 1947 10:00 PM Jupiter enters Sagittarius
Nov 15, 1948 5:38 AM Jupiter enters Capricorn
Apr 12, 1949 2:18 PM Jupiter enters Aquarius
June 27, 1949 2:29 PM Jupiter Rx enters Capricorn
Nov 30, 1949 3:08 PM Jupiter enters Aquarius
Apr 15, 1950 3:58 AM Jupiter enters Pisces
Sep 14, 1950 10:23 PM Jupiter Rx enters Aquarius
Dec 1, 1950 2:57 PM Jupiter enters Pisces
Apr 21, 1951 9:57 AM Jupiter enters Aries
Apr 28, 1952 4:50 PM Jupiter enters Taurus
May 9, 1953 11:33 AM Jupiter enters Gemini
May 24, 1954 12:43 AM Jupiter enters Cancer
June 12, 1955 8:07 PM Jupiter enters Leo
Nov 17, 1955 -1:01 AM Jupiter enters Virgo
Jan 17, 1956 9:04 PM Jupiter Rx enters Leo
July 7, 1956 3:01 PM Jupiter enters Virgo
Dec 12, 1956 9:17 PM Jupiter enters Libra
Feb 19, 1957 10:37 AM Jupiter Rx enters Virgo
Aug 6, 1957 10:11 PM Jupiter enters Libra
Jan 13, 1958 7:52 AM Jupiter enters Scorpio
Mar 20, 1958 2:13 PM Jupiter Rx enters Libra
Sep 7, 1958 4:52 AM Jupiter enters Scorpio
Feb 10, 1959 8:46 AM Jupiter enters Sagittarius
Apr 24, 1959 9:10 AM Jupiter Rx enters Scorpio
Oct 5, 1959 10:40 AM Jupiter enters Sagittarius
Mar 1, 1960 8:10 AM Jupiter enters Capricorn
June 9, 1960 9:52 PM Jupiter Rx enters Sagittarius
Oct 25, 1960 11:01 PM Jupiter enters Capricorn
Mar 15, 1961 3:01 AM Jupiter enters Aquarius
Aug 12, 1961 4:54 AM Jupiter Rx enters Capricorn
Nov 3, 1961 9:49 PM Jupiter enters Aquarius
Mar 25, 1962 5:07 PM Jupiter enters Pisces
Apr 3, 1963 10:19 PM Jupiter enters Aries
Apr 12, 1964 1:52 AM Jupiter enters Taurus
Apr 22, 1965 9:32 AM Jupiter enters Gemini
Sep 21, 1965 -1:40 AM Jupiter enters Cancer
Nov 16, 1965 10:08 PM Jupiter Rx enters Gemini
May 5, 1966 10:52 AM Jupiter enters Cancer
Sep 27, 1966 9:19 AM Jupiter enters Leo
Jan 15, 1967 10:50 PM Jupiter Rx enters Cancer
May 23, 1967 4:21 AM Jupiter enters Leo
Oct 19, 1967 6:51 AM Jupiter enters Virgo
Feb 26, 1968 10:33 PM Jupiter Rx enters Leo
June 15, 1968 10:44 AM Jupiter enters Virgo
Nov 15, 1968 5:44 PM Jupiter enters Libra
Mar 30, 1969 4:36 PM Jupiter Rx enters Virgo
July 15, 1969 9:30 AM Jupiter enters Libra
Dec 16, 1969 10:55 AM Jupiter enters Scorpio
Apr 30, 1970 2:43 AM Jupiter Rx enters Libra
Aug 15, 1970 1:58 PM Jupiter enters Scorpio
Jan 14, 1971 3:49 AM Jupiter enters Sagittarius
June 4, 1971 10:12 PM Jupiter Rx enters Scorpio
Sep 11, 1971 11:33 AM Jupiter enters Sagittarius
Feb 6, 1972 2:37 PM Jupiter enters Capricorn
July 24, 1972 12:42 PM Jupiter Rx enters Sagittarius
Sep 25, 1972 2:20 PM Jupiter enters Capricorn
Feb 23, 1973 4:28 AM Jupiter enters Aquarius
Mar 8, 1974 6:11 AM Jupiter enters Pisces
Mar 18, 1975 11:47 AM Jupiter enters Aries
Mar 26, 1976 5:25 AM Jupiter enters Taurus
Aug 23, 1976 6:24 AM Jupiter enters Gemini
Oct 16, 1976 4:24 PM Jupiter Rx enters Taurus
Apr 3, 1977 10:42 AM Jupiter enters Gemini
Aug 20, 1977 8:43 AM Jupiter enters Cancer
Dec 30, 1977 6:50 PM Jupiter Rx enters Gemini
Apr 11, 1978 7:12 PM Jupiter enters Cancer
Sep 5, 1978 4:31 AM Jupiter enters Leo
Feb 28, 1979 6:35 PM Jupiter Rx enters Cancer
Apr 20, 1979 3:30 AM Jupiter enters Leo
Sep 29, 1979 6:23 AM Jupiter enters Virgo
Oct 27, 1980 5:10 AM Jupiter enters Libra
Nov 26, 1981 9:19 PM Jupiter enters Scorpio
Dec 25, 1982 8:57 PM Jupiter enters Sagittarius
Jan 19, 1984 10:04 AM Jupiter enters Capricorn
Feb 6, 1985 10:35 AM Jupiter enters Aquarius
Feb 20, 1986 11:05 AM Jupiter enters Pisces
Mar 2, 1987 1:41 PM Jupiter enters Aries
Mar 8, 1988 10:44 AM Jupiter enters Taurus
July 21, 1988 8:00 PM Jupiter enters Gemini
Nov 30, 1988 3:53 PM Jupiter Rx enters Taurus
Mar 10, 1989 10:26 PM Jupiter enters Gemini
July 30, 1989 7:50 PM Jupiter enters Cancer
Aug 18, 1990 3:30 AM Jupiter enters Leo
Sep 12, 1991 2:00 AM Jupiter enters Virgo
Oct 10, 1992 9:26 AM Jupiter enters Libra
Nov 10, 1993 3:15 AM Jupiter enters Scorpio
Dec 9, 1994 5:54 AM Jupiter enters Sagittarius
Jan 3, 1996 2:22 AM Jupiter enters Capricorn
Jan 21, 1997 10:13 AM Jupiter enters Aquarius
Feb 4, 1998 5:52 AM Jupiter enters Pisces
Feb 12, 1999 8:23 PM Jupiter enters Aries
June 28, 1999 5:29 AM Jupiter enters Taurus
Oct 23, 1999 1:48 AM Jupiter Rx enters Aries
Feb 14, 2000 4:40 PM Jupiter enters Taurus
June 30, 2000 3:35 AM Jupiter enters Gemini
July 12, 2001 8:03 PM Jupiter enters Cancer
Aug 1, 2002 1:20 PM Jupiter enters Leo
Aug 27, 2003 5:26 AM Jupiter enters Virgo
Sep 24, 2004 11:23 PM Jupiter enters Libra
Oct 25, 2005 10:51 PM Jupiter enters Scorpio
Nov 24, 2006 -1:43 AM Jupiter enters Sagittarius
Dec 18, 2007 3:11 PM Jupiter enters Capricorn
Jan 5, 2009 10:41 AM Jupiter enters Aquarius
Jan 17, 2010 9:10 PM Jupiter enters Pisces
June 6, 2010 2:27 AM Jupiter enters Aries
Sep 9, 2010 12:49 AM Jupiter Rx enters Pisces

Blogdaki tüm yazılar Berna Özcan Demir tarafından yazılmıştır. Lütfen blogdan aldığınız yazılarda kaynak gösteriniz.

Alıntıdır

0 yorum:

Yorum Gönder

Etiketler

acı affetme Affetmek aile akıl Alglamada Anlatm Aramak ARINMA Aroma Astroloji Astrolojik Aynalar Bahar başkaları Bayram beden Beden dili Bedensiz BEREKET beyin Beyinde Beyni Beynin Beyniniz bilgi bilim bilimsel bilinci Bilincine bilinçaltı Bilmek birey Bitkisel bolluk BOLUK Burak cümle çekim dalga damla Davet Deerlerimizin degerli Deniz Depresyonun DERSLER Detoks Dikkat Dilek Disgrafi Disleksi düşünce Egoist egzersiz EGZERSZ ekmek eleştiri. öfke emsimizi enerji Enerjilerinin Epifiz Eruhunuzu evlilik evren fayda FAYDALANMAK FAYDALARI Felsefe fizik fiziksel Fregoli frekans garip GCJoseph Gcyle geçmiş Gelecek geliim gerçek GERDE gerilim Gidecek Gizemli gizli güven güzel harika Hasta hastalık Hastalklar Hayal Hayallerinizin hayat Hayata HAYIRLI Hikaye Hiperaktivite Hipnozu hissederim Holografik Hologram Hoşgörü hoşgörüsüzlük huzur huzurlu Illuminati ilâc ileti İletişim inanç insan insanlar Kabala Kadim kaos Karanlk kavga kelime Kelimeler Klasik korku Korkular KORUMA Korunma Kristaller kuantum Kuantum Fiziği kurallar Kyamet liste LKLERMZ madde Makbul MEKTUP Melek Merak Mevlana Mevlanann Mezar Mftolunun Moloküler mucize Mucizeleri MUTSUZ NAMASTE Nazar Nefret neşe Niyet ODAKLANMA Okuma Okyanus olacaksn olumlama olumlamas olumlu olumsuz para paralel Paranormal Patolojik Peeling Peinden pozitif POZTF Pratik PRATK PROGRAMLAMA Psikoloji psikolojik Quantum Düşünce Rahat RAHATSIZLIIMIZ refah Reformist Romantik ruh Ruhsal sağlık Sanat seniz sevgi sıkıntı sistem Sonsuz sorumsuzluk sorun sorunlar Stres Sufizm suyun şifa şükretme tabiat tedavi Tehlikeli teori Terapi tesadüf toplum Uymasn üzüntü zaman Zarar zeka zellikleri zenginlik zerine zihinsel